Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - I'm Here For You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


this once been a wonderful place
for both of us
to live in this place is my wish
jive in the nearest dance now

self-titled as your plan went through
couldn't you do it for me
anybody is around to help you
there is somebody to lean on

c'mon babe, i need your tender kiss
let\s begin what we should start
let's drink, im here
we got it goin' now

i can carry the things you went through
just the way you did it
just careful you build it
but im always at your side, im here for you


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0


Linkin Park - I'm Here For You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm Here For You".
3. Video është e këngës "I'm Here For You", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.