Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lionel Richie - Think of You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Think of You" kënduar nga Lionel Richie.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Usher. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Oh yeah
Sh de da de dup dem de doo

All the time I think of you
Holding on to someone new
Don't make me lose my mind
Seems like I been here before
Baby I can't take no more
Of you trying to play me out baby

I feel so strange thinking about you
After all the wrong you've done to me
I can't go on feeling like I do
Cause my heart loves you
I'm so confused

[Chorus]
Don't waste my time
Cause someone like me you'll never find
I thought we had a good thing
But I was wrong and now I must move on

To another love one that I can trust
With my heart I know she'll never run away
Just can't talk no more
So I'm out the door
Talk to me
Why you wanna play love games

[Chorus]
Don't waste my time
Cause someone like me you'll never find
I thought we had a good thing
But I was wrong and now I must move on

[Bridge]

[Chorus]
Don't waste my time
Cause someone like me you'll never find
I thought we had a good thing
But I was wrong and now I must move onMë Shumë Këngë Nga Lionel Richie:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet