Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liria Dedvukaj - Rap Me Qiftelija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

2x Qiftelija e gitarra un po knoj e para
me gitarre qiftelija un liria nga malsija

2x Po kendon liria po kercen rinia ren me qiftelija
u kall malsiijaaa

2x po knoj keng te vjeter po knoj dikqa tjeter me gitarra qiftelija un liria nga malsiijaa

2x Po kendon liria po kercen rinia ren me qiftelija
u kall malsiijaaa


Ky tekst u dërgua nga Fjolla

Liria Dedvukaj - Rap Me Qiftelija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rap Me Qiftelija".
3. Video është e këngës "Rap Me Qiftelija", por nuk këndohet nga Liria Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:


Komente 0