Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridon Rrahmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Liridon Rrahmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 26 Korrik 2019, Liridon Rrahmani publikon videoklipin "Meka Dhe Medina". Më datë 24 Nëntor 2019, Liridon Rrahmani publikon videoklipin "Gjyshe Me Fal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nuhi Duraku

Orhan Mustafa

Ibish Krasniqi

Florim Buzolli

Enis Xhaferi

Lavdrim Rexhepi

Ertan Shakiri

Bajram Hajdini

Fazli Axhaj

Den Hasanaj

Tags: Liridon Rrahmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet