Liridon Rrahmani
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: ilahi

Liridon Rrahmani është këngëtar. Më datë 26 Korrik 2019, Liridon Rrahmani publikon videoklipin "Meka Dhe Medina".

Më datë 24 Nëntor 2019, Liridon Rrahmani publikon videoklipin "Gjyshe Me Fal".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »