Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lirjon Zenelaj - Dashnia T'smun

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia T'smun".
3. Video është e këngës "Dashnia T'smun", por nuk këndohet nga Lirjon Zenelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lirjon Zenelaj - Dashnia T'smun  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika:

Nurteel

Teksti:

Ghulo

Këngë e albumit:

"Top Emra"

Komente

Asnjë Koment

21/11/2018

2018-11-21T14:06:31+00:00Pa dashni jetë nuk ka
Po mas saj s’ban shumë me ba

2x
Po n’ketë jetë rregulla nuk ka
Bash ku s’ban aty ke me ra


Ref:
Dashnia të s’mun
Dashnia të lun
Nëse fat s’ke n’dashni
Jetën zi zi e ki

Ref:
Dashnia të s’mun
Dashnia të lun
Nëse fat ke n’dashni
Jetën bardh bardh e ki

Krenari n’dashni nuk ke
Bahesh edhe cka nuk je


2x
Po n’ketë jetë rregulla nuk ka
Bash ku s’ban aty ke me ra

Ref:

Dashnia të s’mun
Dashnia të lun
Nëse fat s’ke n’dashni
Jetën zi zi e ki

Ref

Dashnia të s’mun
Dashnia të lun
Nëse fat ke n’dashni
Jetën bardh bardh e ki


Ref:
Dashnia të s’mun
Dashnia të lun
Nëse fat s’ke n’dashni
Jetën zi zi e ki


Ref:
Dashnia të s’mun
Dashnia të lun
Nëse fat ke n’dashni
Jetën bardh bardh e ki.


Ky tekst u dërgua nga dreni_05_Kartolina (2)

3
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lirjon Zenelaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet