Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liroo - Dashuris Vertet (Feat. Vali & Leendy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Liroo:
Nje buzqeshje jotja mu shpirtin ma gezon,ti je e vetmja vajze qe Liro dashuron.
Ti thom fjalt e arta apet pak per ty vlejn,dashurin qe kam per ty kerkun sun e gjei,
hapi krahet shiko nqiell shiko yjet e ndegjo ti je ma e bukura qe une e njoh,sikur
drita e djellit syri yt po rrezon ti je i vetmi engjell qe mua me ndihmon.

Leendy:2x
Vajza ime e vertete ishe ti dhe ti ke mbet,zemra ime ty te takon e te dhuron dashuri.
Perqafom e ledhatom sa em don ti tregom,te ndjej qdo sekond pa ty zemer krugjo skom.

Liroo:
Edhe 1000 vepra per ty un sod mi shkru ndjenjat per ty kurr zemer skan me mbaru,
je knaqsia ime je lulja qe s'thahet ne 2 tjemi bashk per ndarje smendohet,jam i ri je
e re kena kohe ne per qdo sen bashk i bojm te tonat me beso shpirti jem.Zoti na
ndihmon qdo her bashk me jetu qdo dite e me teper me teper un pot du.

Leendy:
Vajza ime e vertete ishe ti dhe ti ke mbet,zemra ime ty te takon e te dhuron dashuri.
Perqafom e ledhatom sa em don ti tregom,te ndjej qdo sekond pa ty zemer krugjo skom.

Vali:
Doren ty ta preki e t'shikoj drejt ne sy ftyra jote e embel me ngre mu per dashuri,nje dite
mos me tpa mu shpirti po me hesht,mendja mrri tek ti deri heret ne mengjes,jam i ri je e re
kena kohe na per qdo sen bashk i bojm te tonat me beso shpriti jem.


Liroo:
Zoti na ndihmon qdo her bashk me jetu qdo dite e me teper me teper un pot du.

Leendy:2x
Vajza ime e vertete ishe ti dhe ti ke mbet,zemra ime ty te t'takon e t'dhuron dashuri.
Perqafom e ledhatom sa me don ti tregom,te ndjej n'gjdo sekond pa ty zemer krugjo skom.


Ky tekst u dërgua nga Alda   aldaaLiroo
Featuring: Leendy & Vali (Hip-Hop)
Publikimi: 24/09/2010


Liroo - Dashuris Vertet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuris Vertet".
3. Video është e këngës "Dashuris Vertet", por nuk këndohet nga Liroo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liroo:


Komente 0