Lis Asllanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Lis Asllanaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai rrjedh nga një familje artistësh. I rritur me një frymë të mirë artistike, ka filluar të mësojë instrumente që në moshën 5-vjeçare. Luan në piano, kitarrë dhe bas. Kjo është hera e parë që Lisi këndon para një publiku. Deri tani, talentin e tij e ka shfaqur vetëm me familjarët. Personi i parë që vuri re që ai këndonte, ishte e ëma. Lisi me mamin ka realizuar dhe covera në YouTube. E gjithë familja janë fansa të zjarrtë të ‘Red Hot Chilli Peppe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finalist në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Arian Gollopeni

Meli Sopa

Donat Makolli

Phatooni

Alesio Zaloshnja

Aldo Prendushi

Gust Gjeci

Ardit Koduni

Rod

Lory B


Tags: Lis Asllanaj, Lisi

Krijo Një Kartolinë