Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Liza Musliu është një shkrimtare e vogël. Une quhem liza mbiemri im eshte musliu,jam ne klasen e 7/3 me kujdestarin tim qe e dua shume dhe e respektoj shume ai eshte Arbnor Tolaj ai eshte nje kujdestar shume i mire, i menqur dhe i bukur, une jam me fat qe kam nje kujdestar si ai. Une kam lindur ne Prishtine dhe jetoje atje. Une kam plote shoqe, por ato me te veqanta jane: Tringa Termkolli, Sara Gashi dhe Gresa Selmani. Une e mbroj veten time nga rreziqet e ndryshme por gjithashtu edhe nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Ajla Aliu

Anjesa Beqa

Bleona Emini

Lebibe Feka

Elsa Aliu

Arbnora Kelmendi

Genta Maliqi

Ezana Morina

Anisa Berisha

Sala Gashi


Tags: Liza Musliu

Krijo Një Kartolinë