Më mbaj mend (për 1 muaj)


Llonkku - Jeta Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Pa Ty".
3. Video është e këngës "Jeta Pa Ty", por nuk këndohet nga Llonkku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Llonkku - Jeta Pa Ty  (Feat. Donush)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

17/11/2009

2009-11-17T15:52:39+00:00gjejj this is life and i belived it but now sometimes i love it sometimes i hate it why
it`s so bad
sjetoj jet normale po munona qdo akull me thy po du me kan veq me ty
shpriti per ty mu ka nzi
qdo sekond qe po kalon mendja weq te ti pom shkon
edhe nese gaboj naj her zemer ti kuptom me kejt zemren po ta thom
qyky lot per ty po shkon edhe mu o kam shkatron skom besu qi ti mlendon
sa her du me kan i mir qaq her du me kan i lir u munowa shum po ti zemer spate deshir
un e di qi ti mu mdon ko me luftu dej sa tbon baby ki me kan e jemja edhe nese bota kundershton
un po du me kan me ty pse ti zemer sje tum ni pse spo shkon kjo jet pa ty pse tash po ri weq nmerzi
tash a thu ki mem kujtu, a thu per mu ki me lotu, a thu baby ki me kan me mu ki me kan me mu
kom menu qi pa ty muj wazhdoj e qdo sfid e kaloj tash i rash pishmon e weten e mallkoj
reff..

nese sum beson jeta pa ty s`shkon shumm her kom provuu ty me t'harruu..
weq ti pom mungon oohhooo
kjo jet me ty ndryshon

..
tash me ndjenja tmija po shtyna qysh me wazhdu tu menu e tu shpresu qi naj her ko met taku
me lot nsy shpesh her um gjan mos wet pse po kan kur e perjeton dhimten qat her ajde e kallzom
dej tash tu ondru realitetit mi besu sdi tnesermen qysh e pres ttash jeta mshkoj nstres pse rrena ish ves
nese sum beson jeta pa ty spo shkon weq ti pom mungon me ty kjo jet ndryshon
tash jetoj nfantazi zemer spe di a mu kthy a me wazhdu qysh un di me kan njet i zi a i bardh sikur ti
se kom let met than tdu e pa ty smuj me jetu se e di qi ski mem besu
sot ondroj met pa un ty dej nfund ko mu shty me kan weq me ty zemer me ty.


Ky tekst u dërgua nga Honnkk
Më Shumë Këngë Nga Llonkku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet