Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Llonkku - Me Tezaka  (Feat. Kennz)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/05/2018

2018-05-06T15:58:01+00:00

Featuring

KennzKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Tezaka" kënduar nga Llonkku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Llonkku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Llonkku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet