Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lok Komoni - Ku Ta Gjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x
U largove, shkove pa asnje fjale
pse me le moj
Si s'te vjen gjynah
jeta ime pa ty me eshte nxi
shkove, katile me le ne vetmi

REF.:
Ku ta gjej,
ku ta gjej nje vajze si ty
ku ta gjej, ku ta gjej
nje vajze si ty

2x
U largove, shkove pa asnje fjale
pse me le moj
Si s'te vjen gjynah
jeta ime pa ty me eshte nxi
shkove, katile me le ne vetmi

REF.:
Ku ta gjej,
ku ta gjej nje vajze si ty
ku ta gjej, ku ta gjej
nje vajze si tyNuk kemi video për këtë këngë.


Lok Komoni
Publikimi: 17/05/2018


Lok Komoni - Ku Ta Gjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ta Gjej".
3. Video është e këngës "Ku Ta Gjej", por nuk këndohet nga Lok Komoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lok Komoni:


Komente 0