Lola Kulla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lola Kulla është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 15 Gusht 2019, Lola Kulla publikon videoklipin "Xhiko Nuse". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Lela, ndërsa teksti u shkrua nga Lola Kulla....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Behare Çuedari

Meri Gici

Valentina Myzeqare

Anida Qarri

Burbuqe Esti

Pamela Thellipi

Anula

Liljana Stafa

Ueda Hysa

Luiza Mara


Tags: Lola Kulla

Krijo Një Kartolinë