Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Loli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Dhjetor 2015, Loli publikon videoklipin "Lirisht". Më datë 18 Shkurt 29-0, Loli Jr publikon videoklipin "1 Prilli". Më datë 22 Qershor 2018, Loli Jr publikon videoklipin "Ti Kom Dhon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

Bcrazy

Uki

Last Daddy

Don M1no

Labb.1

A Link

Luxhi

Sllimi

Ponx

Tags: Loli, Loli Jr


Komente mbi këtë artist