Më mbaj mend (për 1 muaj)


Loni - Ak47

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ak47".
3. Video është e këngës "Ak47", por nuk këndohet nga Loni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Loni - Ak47  (Feat. Stresi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Këngë e albumit:

"O Sa Vere E Nxehte"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Stresi

09/05/2014

2014-05-09T18:50:38+00:00Yaooooo Stresi Live from Albania , LOnii Ak47(quarant
sept)
Gangsta lind, gangsta nuk bohesh bitch krejt jon me mu se nuk e luj flliq kush ka provu asni sen hic badd boys for life bich

Kret bojn per lek po lekt bojn per ne , une spo du ata po dojn mem qu atje Good boy , Bad boy e ke me veti 2 lloj mahalla jjem o shum e madhe mo ski nevoj .
me AK quarant Sept (ak47) Shqiptart gjithmone e kane ma let let , vjen e ta kerset set , qater kur ti se pret pret jom ushtar besimtar per lazarati , KALLASHAT kret me veti krejt me rujt fshatin .
Se Stresi shkon e vjen po prap Stresi n`ven ,se stresi ma men osht mai madhi n`venn shqipe kum le shqipe kom me dekk per jete per jeteeee per jeteeeeeeeeeeee .

Ak quarante sept shqipe shqipe e vertet/tet X6


Ky tekst u dërgua nga Adelo Bushati
Më Shumë Këngë Nga Loni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet