Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Lony B - Mu Rrxu  (Feat. Fresh)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2008

2008-12-25T12:52:19

Featuring

FreshKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mu Rrxu" kënduar nga Lony B.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin