A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Lori - 4 Puthje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '07"

Këngë e albumit:

"Dua"


Eshte e lindur kjo veture per shume temperatur jo jo jo jo te mbaroj ne sy per dy ky udhtim me ty jo jo jo jo te kijo ku do t ndalojm me pak na duhet uje pa gaz

Ref:
4 puthje sonte dua une as me pak bejbi(baby) as me shume neper faqe buze ball e sy kaq per mua kaq edhe per ty 4 puthje sonte dua une as me pak bejbi(baby) as me shume tek e pesta djalo vesh per vesh qesh e qesh unazen do ta blesh

kenge e bukur ne radio zemra po na e thot jo jo jo jo se ylli kur shkelqej e zemren ta thej jo jo jo te ki jo ku do t ndalojme pak
na duhet uj pa gaz

Ref:
oh 4 puthje sonte dua une as me pak bejbi(baby) as me shume neper faqe buze ball e sy kaq per mua kaq edhe per ty
4 puthje sonte dua une as me pak bejbi(baby) as me shume tek e pesta djalo vesh per vesh qesh e qesh unazen do ta blesh.


Ky tekst u dërgua nga Fjolla
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019