Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Profiter Ne Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  10

Ajo prap ste pelqen cilen tash ke ne ren o profiter si un nuk ka
ku do qe argetohesh prap te un dorzohesh refehesh,dhe frehesh vetem me mua
Mbetem nr 1 nga te gjitha qe i pate,mbetem nr 1 tjerat le te jen mekate,mbetem nr 1 tjerat vetem defilime profiteri im prap me thua Zemra ime

ref:
Defilo ti defilo profiter i dashuris defilo por mos haro se te un prap do te vish x2

Sa bjonde e brune dashuri te ngatrume o profiter edhe sa e sa..Por un nuk merzitem dita dites po ritem kur mua me thua Si Ti Zemer Ska
Mbetem nr 1 nga te gjitha qe i pate mbetem nr 1 tjerat le te jen mekate,mbetem nr 1 tjerat vetem defilime profiteri im prap me thua Zemra ime

ref:
Defilo ti defilo profiter i dashuris defilo por mos haro se te un prap do te vish x2

Defilo ti defilo vajza tbukra veq kerko po asnje ste pelqen ty ska si un o Dashuri x2

ref:
Defilo ti defilo profiter i dashuris defilo por mos haro se te un prap do te vish x2

Ky tekst u dërgua nga Minna!


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2007
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0


Lori - Profiter Ne Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Profiter Ne Dashuri".
3. Video është e këngës "Profiter Ne Dashuri", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.