Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lori - Ajo Te Perkdhel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Te Perkdhel".
3. Video është e këngës "Ajo Te Perkdhel", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Ajo Te Perkdhel  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

14/12/2013

2013-12-14T01:42:00+00:00Ne zemren tende
Smund ta gjej veten
Vendin qe pata
E paska zene nje tjeter
Ne buzet tua
Tash tjetra shkrihet
E kurse mua
Vendi vend sme zihet

x2
Ajo te perkdhel
Dhe ne vesh te flet
Qe ti mos te kthehesh
Sot e 100 vjet

Me the se isha per ty e para
Mallkuar qofshin netet qe ti fala
Ne buzet tua
Tash tjetra shkrihet
E kurse mua
Vendi vend sme zihet

x3
Ajo te perkdhel
Dhe ne vesh te flet
Qe ti mos te kthehesh
Sot e 100 vjet...


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet