Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Kthehu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Ty te kam dasht si asnje tjeter
je dashuria ime vjeter
te kisha lule me te bukur
pse tash me ike pse ke humbur

Ty te pata vetmin qe doja
vetem per ty kengen kendoja
te tpata vetmen dashuri
te lutem kthehu perseri

Kthehu kthema lumturin mua
kthehu e me thuaj te dua
eja pash perendin
eja kthema dashurin

Kthehu kthema lumturin mua
kthehu e me thuaj te dua
eja pash perendin
eja kthema dashurin

Ty te kam dasht dhe prap te dua
ti je ai qe je per mua
veq ti je kenga qe un kendoj
veq ti je djali qe dashuroj

Ty te pata gjithqka ne jet
veq ty te dua me te vertet
veq per ty vuaj bukurin
te lutem kthehu perseri

Kthehu kthema lumturin mua
kthehu e me thuaj te dua
eja pash perendin
eja kthema dashurin (x4)


Ky tekst u dërgua nga  egzonaLori
Publikimi: 01/12/2001


Lori - Kthehu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu".
3. Video është e këngës "Kthehu", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0