Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Përgjithmonë Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

me t'len ty un te besova te besoj se pa ty un kurr nuk munda te jetoj,

vitet ikin pa kujtuar un kerkoj gjer sa te vdes bashk me ty gjithmon te rroj (2x)

je ti pergjithmon je ti
je e vetmja dhe e fundit dashuri(2x)

zemra ime rreh per ty
gjithmon njesoj asnjeher
nga mendja ime ste largoj

vetem ndarje jo kurr sdua tperjetoj se ne shpirt digjem fikem do lendoj (2x)

je ti pergjithmon je ti
je e vetmja dhe e fundit dashuri(2x)

dashuria eshte si lumi rrjedh e shkon te le gjurm ne zemer qe kurr si harron

ka te puthura, ledhatime, lumturi, ka dhe ndarje dhe zhgenjime pa kufi (2x)

je ti pergjithmon je ti
je e vetmja dhe e fundit dashuri(4x)

Ky tekst u dërgua nga Mira


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2001


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0


Lori - Përgjithmonë Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Përgjithmonë Je Ti".
3. Video është e këngës "Përgjithmonë Je Ti", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.