Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori & Marsela - Mos Beso Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

U prishen njerzit e jo dynjaja tu e dasht nje zemer po te zinka belaj aaa aaa po zinka belaja,

tu mundu dikujt me ja kthy jeten askend se lendova ma shum se veten aaa aaa ma shum se veten ,

refreni:mos mos beso me syt tu mos u mashtro kripa sheqri duken njesoj u mashtrua kush si shijoj (2her)

kush kerkon bela bela ka me gjet,kush si ruhet zjarrit nje dit ka me u gjeg aaa aaa nje dit ka me u gjeg

kush e leshon zemren ndoren e gabuar heret ose von ka per tu penduar aaa aaa ka per tu penduar

refreni:(4her)

Ky tekst u dërgua nga Tetovare_ch


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu


Lori & Marsela - Mos Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Beso".
3. Video është e këngës "Mos Beso", por nuk këndohet nga Lori & Marsela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0