Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Nuk Jam Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  13

a sheh sa je i lumtur tash
a sheh si behet kur mashkulli e tepron
a sheh sa je i lumtur tash
kur ska devothsmeri as pasion
i kepute petalet nga lule e re
sa mbete i lumtur e vrej dhe e vren
un jam elodhur per grindje shpjegime
dua ta di cka ti ndjen

REF:

un nuk jam ajo un nuk jam ajo ajo qe te don kur ti se don
un nuk jam ajo un nuk jam ajo ajo qe te pret kur ti vonon
un nuk jam ajo, jo nuk jam ajo qe perkulet para dashurise qe e ofendon qe e turperon un nuk behem skllav i besnikerise

sdua tet lendoj nuk hakmerrem kurre por te lutem shume rri sa me larg nga un
a sheh sa je i lumtur tash
asheh si behet kur mashkulli etepron
a sheh sa je i lumtur tash
kur ska as mirupafshim
as ka po shkon

REF:

un nuk jam ajo....


Ky tekst u dërgua nga 2naLori
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/03/2009
Festivali: Top Fest 6
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Lori - Nuk Jam Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Ajo".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Ajo", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0