A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Lori - Ne Mesnate


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"Dua"


Edhe pak edhe pak prite edhe pak
sonte celesin e zemres do ta jap
as ne shtate as ne tete as as ne dhjete
buza behet gati kur te behet 12.
Se un jam zog i nates
zog i nates fluturooojjjj(ne mesnate).

Ref:
ne mesnate puthja do te vij
se mesnata eshte per dashuri
se mesnata ka mijera magji
ej nana ej na ej nana.

Edhe pak edhe pak prite edhe pak
nje mbi nje akrepat kur bashkohen ne mesnate.
nuk cakrojm nuk vallzojm buzet i afrojm
sa e bukur jeta kur se pari dashurojm.
se un jam zog i nates zog i nates
fluturojjj(ne mesnate).

Ref:
ne mesnate puthja do te vij
se mesnata eshte per dashuri
se mesnata ka mijera magji
ej nana ej na ej nana


Ky tekst u dërgua nga  sabrije
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019