Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lori - Xham Xham (O Shpirt)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xham Xham (O Shpirt)".
3. Video është e këngës "Xham Xham (O Shpirt)", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Xham Xham (O Shpirt)  (Feat. Labinot Gashi (Labi))  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Nuk Je Ti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Labi:
O Shpirt o dashnia jem e vjeter
O po e qart mu ke bo sonte
O o ooohh
A ki naj numer te telefonit
a naj a naj sen a?
A ma jep numrin?

Lori:
Shhhht!
Shuj more! Mos mi bo kto gjeste
se po menojn njerzia gjitqka
e po na del faqja e zezë!

Labi:
O sa mir ke hyp n`shtiklla
e po te doken komt si gilindera
Ti per mu ti per mu je
ohh-ohh

Lori:
Ti per mu je a-a-aah

Labi:
O sa mir koke shminku
Hajde lem veq niher met puth
se ti per mu je oh
Se ti per mu je oh-oh

Lori:
Ti per mu je a-a-aah

Labi:
Hajde hajdeeeeeeeee

Refren [2x]:
Xham xham sikur xham
ket fytyre e bon bela
Xhamat rrezike e kan
mos po prehes more djal

Lori:
Hajt tash kno pak ma mir
se po na qesin n`youtube

Labi:
Qe qitash!

Lori:
Nisja!

Labi:
Öhhöh-öhhöh
Mos ta nin se sprehna leeet
sa i fort jam ki me pa veet!
Se ti per mu je ooh-ohh

Lori:
Ti per mu je a-a-aahh

Labi:
A pom doket qi je pa jelek

Lori:
Sa i trent!

Labi:
A pom len veq pak me te prek?
Se ti per mu je oooh

Lori:
Ti per mu je a-a-aahh

Labi:
Hajde hajdeeeeeeeeeeee!

Refreni [2x]

Labi:
Xham xham!
Xham xham!
Xham xham!
Hejj hejj hejj hejj!
Ti per mu je ohh-oohh

Lori:
Ti per mu je a-a

Labi:
Ti per mu je oohh-oohh

Lori:
Ti per mu je a-ah

Labi:
Hajde hajdeeeeeeeeeeeeeeee!

Refreni [2x]

Labi:
As nr te teliefonit as sen hiq
Deshtim total huhuah


Ky tekst u dërgua nga  Letaa
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet