Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Lori - Nuk Mundem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  77

Komente

Asnjë Koment

12/04/2013

2013-04-11T23:00:00+00:00

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Pro Video

Këngë e albumit:

"Bravo"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 12
sdi pse e lash veten un
ty te doja shume
dhe ti falja, un ti falja ty mekatet
veten e fundosa un, e lendova shume
se per mua vleje ti dhe jo mekatet

sdi ta them se sa vuaj un
di te them se me mungon pa fund.

nuk mundem te perballem me ty jo
me dike qe doja
me dike qe dua
por qe smund ta kem (x2)

jeta jote sdo ndryshoj
sjemi ne njesoj
ti per mua tjeter ndjeve
nuk e pate

nuk e kishe te veshtir
me the lamtumir
afer meje dashuria nuk te mbante

sdi ta them se sa vuaj un
di te them se me mungon pa fund.

nuk mundem te perballem me ty jo
me dike qe doja
me dike qe dua
por qe smund ta kem (x2)


Ky tekst u dërgua nga anisa
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet