Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lori - Tufa Tufa Zerdeli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tufa Tufa Zerdeli".
3. Video është e këngës "Tufa Tufa Zerdeli", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lori - Tufa Tufa Zerdeli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Kalle Mjeshtër"

Komente

Asnjë Koment

18/06/2013

2013-06-18T19:51:43+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tufa Tufa Zerdeli" kënduar nga Lori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Myslym Lela. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ani tufa tufa
O mor zerdeli - e
Ani jena mbledh
O per syneti - e

Ani syneti
O ni zijafet
Ani po ban baba
O djalin synet

Ani syneti - e
Nona zijafet
Djalin e hasretit
Po ma bon synet

Do ti harxhon baba
Kret qka i ka ne xhep
Dukatet e qafes
Nena do ti shes

Ani mir se erdhet
O mori shoqni
Ani ju boft mire
Mezja me raki

Ani tufa tufa ...Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë