Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Sa E Ëmbël Është Dashnia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

(2x) Sa e ambël asht dashnia
Un atë moj ta kam fal
(2x) Ti mi din hallet e mia
Prandaj zemrën moj ta kam fal

(2x) Sa merak jam ba në tye
Kur të shof moj si përher
(2x) Mle pa gjum e pa mbyll sye
Trandofile mbulu me ves

Rri pa gjum e pa mbyll sye
Trandofile mbulu me ves
Rri pa gjum e pa mbyll sye
Trandofile e bardh me ves
Lule e bardh me vesNuk kemi video për këtë këngë.


Lori
Publikimi: 26/03/2008


Lori - Sa E Ëmbël Është Dashnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Ëmbël Është Dashnia".
3. Video është e këngës "Sa E Ëmbël Është Dashnia", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0