Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Potpuri Dasmash (Gezuar 2015) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po bojm lum e marshalla
Gjithe ne valle tuj vallzu
Lumja nana qe e rriti
Djalin sot me e martu x2

Ref...
Gjithe ne valle dore per dore
Po lun nusja me dasmore
Bie tupani dridhet shtepia
Kercet pushka dhe alltia

Gjithe ne valle dore per dore
Po lun nusja me kurore
Bie tupani e dridhet shtepia
Kercet pushka dhe alltia

Po lujne motrat me shyhret
Lumja nana per djal t'vet
Lujni daja e axhallare
Nuse te bukur kemi marre x2

Ref...
Gjithe ne valle dore per dore
Po lun nusja me kurore
Bie tupani e dridhet shtepia
Kercet pushka dhe alltia

Gjithe ne valle dore per dore
Po lun nusja me dasmore
Bie tupani e dridhet shtepia
Kercet pushka dhe alltia

...

Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiPublikimi: 10/12/2014


Lori - Potpuri Dasmash (Gezuar 2015)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri Dasmash (Gezuar 2015)".
3. Video është e këngës "Potpuri Dasmash (Gezuar 2015)", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0