Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Lori, Aziz Murati, Beqir Aliu & Ganja - Bjeri Djal Tupanit (Potpuri 4)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

06/09/2018

2018-09-06T10:54:41+00:00

Më Shumë Nga

Aziz Murati

Më Shumë Nga

Ganimete Abazi (Ganja)

Këngë e albumit:

"Potpuri 2018"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bjeri Djal Tupanit (Potpuri 4)" kënduar nga Lori, Aziz Murati, Beqir Aliu & Ganja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lori, Aziz Murati, Beqir Aliu & Ganja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet