A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lorik Kasapolli
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: popullore moderne

Lorik Kasapolli është këngëtar. Më datë 11 Tetor 2015, Lorik Kasapolli publikon videoklipin "Krejt I Ke Haram".

Në vitin 2019, Lorik Kasapolli publikon albumin "Live 2019".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019