Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Lorik Kasapolli - S'ka Ma Dashni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/06/2019

2019-06-29T20:47:56

Këngë e albumit:

"Live 2019"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ka Ma Dashni" kënduar nga Lorik Kasapolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lorik Kasapolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lorik Kasapolli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet