A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Lorik
  • Çka M'ki Bo (Remix)

Audio

Video Link

Lorik - Çka M'ki Bo (Remix)  (Feat. Xexi)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/08/2018

2018-08-08T17:00:13

Featuring

Xexi (Driton Berisha)


Nuk muna pa thon e nuk muna pa ta shpreh,
se ket zemer e shtine n dhe
Cka mki bo nuk u kon e leht

Ref (x2)

Nuk muna pa ta thon e nuk muna pa ta shpreh,
se ket zemer e shtine n dhe
Cka mki bo nuk u kon e leht

Shoqni o tum bo ni shishe,
e pys veten ka mete ka ike,
menjen tem hala enesh,
komt mu prehen kur ti permenesh,
po qes lot e po dridhna per ty,
ton ato kujtime tmira me ty,
nuk jom tu dasht ti mu kthy,
se nuk du me tpa ma me sy.

Jo ma nuk ven per falje,
tkisha fal amo ti je tradhtare,
i hupe krejt per pak pare,
skisha menu qe vuj ashiqare,
ni got ven e pi pran dritares,
hajde nali dhimt e kaj plage,
i vetmum nmesin e murev,
se dashnia per ty jo nuk shuhet.

Ref (x2)

Nuk muna pa ta thon e nuk muna pa ta shpreh,
se ket zemer e shtine n dhe
Cka mki bo nuk u kon e leht

Ty po tshoh edhe ntym cigares,
jom ka tshoh n vend t hanes,
bile pom doket qe t pash parez,
e ula kryt prej marres,

Ti e din sa kom sakrifiku,
hajt kallxom ti ca ki fitu?
hajt kallxom a po ndihesh e lumtur?
a po t vlerson ty qysh t kom vlersu un?
hajt kallxom a pom sheh hiq n onderr!
sot krejt nanat, pom dojn per dhonder,
faji yt spo kom ndjenja per tjera,
ku jena kon, ska mo lule veq therra,
hajt kallxom a po m sheh hiq n onderr!
sot krejt nanat, pom dojn per dhonder,
ti ski shpirte ti ski lot per me qit,
une lis i that, gjethet n toke mi ke qit.

Nuk muna pa ta thon, e nuk muna pa ta shpreh,
per cdo nat, per cdo nat, po bohna dhe.
Cka mki bo nuk o kon e leht.(2x)

Ref (2x)
Nuk muna pa ta thon e nuk muna pa ta shpreh,
se ket zemer e shtine n dhe
Cka mki bo nuk u kon e leht.


Lyrics submited by g4shiiiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019