A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lorna Pjetri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Lorna Pjetri is a young writer. Lorna Pjetri e ka shkruar 12 vjece poezine mesueses. Ajo ka 2 motra, njera binjake dhe tjetra eshte 4 vjece. Lorna eshte vajze e ndjeshme, por shume punetore. Kujteset per gjerat e saj dhe sidomos per familjen e saj. Meson shume mire ne mesime dhe sidomos ne anglisht. Kjo eshte Lorna Pjetri dhe Jeta e saj....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Erza Jashari

Anjeza Mitaj

Gresa Hamzaj

Arta Kajtazi

Margarita Hajdini

Sara Keqa

Gledja Dervishi

Erblina Syla

Erita N.Bytyqi

Alberita Rashani


Tags: Lorna Pjetri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019