Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lrc - Fjalet E Fundit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ref:
se di pse veten e urrej
pse ne cdo nat dhimbjen e ndjej
e ndjej dhe shpirti po renkon
houououuuuu
e ne cdo tjeter dit qe lind
kerkoj dike qe te me bind
qe pa frik ta shoh ne sy
ti tregoj qe s'jetoj dot pa ty
x 2

vetem baby me le yoo
te te prek e tee te shoh
te te them te dua
zemren falma mua
edhe pse un te kerkoj
edhe pse un te mundoj
baby edhe pse un ste harroj
mes endrrash te shikoj

zgjohem ne mengjes
vet ndrgjegja me flet
u bo koh qe pa ty
qe dhe fryma po mvret
nuk jam i smur
por kam temperatur
vetja mduket sikur
nje figur


Ky tekst u dërgua nga Oxygen


Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4Më Shumë Këngë Nga Lrc:


Komente mbi këtë këngëLrc - Fjalet E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalet E Fundit".
3. Video është e këngës "Fjalet E Fundit", por nuk këndohet nga Lrc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.