Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Hajra - Oda Me Tavan Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oda me tavan mori lale,
oda me tavan,
du me te nxon jaran mori lale
syno i baces ooo
Oda ne kapixhik mori lale,
oda ne kapixhik,
du me te nxon arshik mori lale
syno i baces ooo

Oda ne qardak mori lale,
oda ne qardak,
nty jam bo merak mori lale
syno i baces oooNuk kemi video për këtë këngë.


Luan Hajra
Publikimi: 21/02/2011


Luan Hajra - Oda Me Tavan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oda Me Tavan".
3. Video është e këngës "Oda Me Tavan", por nuk këndohet nga Luan Hajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Hajra:


Komente 0