Më mbaj mend (për 1 muaj)


Luan Manahasa - Kur Vij Nga Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Vij Nga Larg".
3. Video është e këngës "Kur Vij Nga Larg", por nuk këndohet nga Luan Manahasa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Luan Manahasa - Kur Vij Nga Larg  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nene Te Lutem Kthehu Tek Une"

Pjesëmarrëse në

Kur Vjen Pranvera 1987

Komente

Asnjë Koment

01/03/1987

1987-02-28T23:00:00+00:00Mos u trishto kure si jo
nga nje dite
me plogeshti nga kjo mungese
mos me prite
Po dashuri do te thote te jesh afer
keshtu thote dhe proverbi
une kete e di
Sa here qe jam larg e kuptoj
ti e dashur jo nuk mungon
Eshte nje malll i madh
qe me sjell tek ty nga larg
Ref : Zemra e dashuruar
thote gjithmone te dua
dhe pse eshte diku larg
Zemra reh me mall
zemra s'eshte dakort
me proverbin ne kete rast
Ndaj mos me qorte
ti e dashur jo
nga kjo mungesa ime e gjate
Me prit pra e qeshur ti moj vajze
kur une vi nga larg


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani
Më Shumë Këngë Nga Luan Manahasa:


Komente mbi këtë këngë