Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Zhegu - Zemrat Det I Gjere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

E buza gaz nje dite se di pse ngriu
nje enderim si yll u shua ne eresire
trishtimi re ngadal be sy po zbret
vec per nje cast
sic zbret debora permbi dege

Por deti i madh deboren se pranon
si jeta vete qe humbjet i haron
Nje stine plot drite na dha ne vec pranveren
trishtimin tret fal gezim dhe jete

Dashuri kerko jetes i beso
jo ti mos prano nje cast trishtimi
Zemrat e medha jane si det i gjere
jo nuk mbajne debore edhe dimer
Dashuri kerko jetes i beso
jo ti mos prano nje cast trishtimi
Zemrat e medha mbajne vetem pranvere


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani

Luan Zhegu - Zemrat Det I Gjere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemrat Det I Gjere".
3. Video është e këngës "Zemrat Det I Gjere", por nuk këndohet nga Luan Zhegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Zhegu:


Komente 0