Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lucera

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Lucera është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 16 Tetor 2020, Lucera publikon videoklipin "Snitches"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Marsi

BOXi

Out Lawz-E

Arijana Zemer

Trina (Rap)

Maggi

Lil Linda

Eir

Manii

Snovv

Tags: Lucera


Komente mbi këtë artist