A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Jetoj

JETOJ NE NJE BOTE KU JETE S'KA
KU DRITA HUMBET NE ERRESIRE
KU HESHTJA PERPIN GJALLERINE
KU KTHIMI NE REALITET
ME DUKET SI NJE GRAVITET.

ME LEJONI TE MARR FRYME
TE DEGJOJ MELODINE QE ME MESHIRON
TE NDJEJ HAPAT JETES
TE ZGJOHEM PERMES ENDRRAVE
QE CDO DITE I MENDOJ.

- poem written by Lueda Lala


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019