Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lufte Popullit - Dyshoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dyshoj Kërkoj lumturi mes jush nuk gjej aspak se ju nuk keni kërkoj ndihmë nga ti të shoh si ma kthen shpinën dhe fol diçka që për mu ska kuptim ska më kthim gzohëm për vetën qe jam kështu që jam bile nuk jam si, si, si, si

zgjohem në vetën dhe kërkoj diçka të re nuk e gjej mes jush dhe filloj të qaj, të qaj, të qaj, të qaj

i humbur qëndroj i humbur qëndroj i humbur qëndroj i humbur qëndroj,qëndroj i humbur qëndroj për ju e ju nuk shihni asgjë, provoj tju hapi sytë e shoh që kjo po ju mbyt, po ju mbyt

zgjohem në vetën dhe, kërkoj diçka t're nuk e gjej mes jush dhe, filloj të qaj,të qaj, të qaj, të qaj të qaj, të qaj, të qaj, të...Publikimi: 01/12/2003


Më Shumë Këngë Nga Lufte Popullit:


Komente 0


Lufte Popullit - Dyshoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dyshoj".
3. Video është e këngës "Dyshoj", por nuk këndohet nga Lufte Popullit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.