Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Luiz Ejlli - Mengjes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2005

2005-09-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2005Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mengjes" kënduar nga Luiz Ejlli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Eazy B - Mengjes

Eazy B Rapp:

Po Qona Me Saba E Po Pi Kafe
Po Ri Me Shoqni Edhe Tu Bo Llafe
Ky Ashtu Qeshtu E Ky Ashtu Qeshtu
Nuk Po Duhihet Qka Po Bohet
Per Njoni Tjetrin Tash Ky Shoku Ktu
E Ka Bo Vetin Realitetin Realitetin
Per Ket Sen Se Ki Bo Vetin HEHEH
Jeahh...

Ref..x2
Po Qona Me Saba Po Pi Kafee (Kafe)
Tash Per Gjdo Dit Pi Ngoj Qato Llafe (Lafe)

Eazy B Rap;

Tash U Merzita Pi Shoqnis
Po Du Me Kalu Tjeter Ku Ku!!! ?
E Zuna Ni Femen Dulem Kafe Per Me Pi
Edhe Ajo I Kapi Qato Llafe Per Shoqni
Ajo Qeshtu Qeshtu Ajo Qeshtu Qeshtu
Thash Nuk Ma Nin Po Du Me Kalu A/
Thuje Ma Shpejt... aha

Ref..x2
Po Qona Me Saba Po Pi Kafee (Kafe)
Tash Per Gjdo Dit Pi Ngoj Qato Llafe (Lafe)

Humus - Mengjes

Diku qendron ne nje dhome
Me buzeqeshje e ndricon ate

Sillem rreth saj
por nuk te mbrri dot

Ndoshta nuk je ti ajo qe e enderroj
Ndoshta nuk je ti ajo

Hap syte qe te verej me mire
Dhoma me ty
humbet diku ne mua

Dhoma si fotografi levizese
E ne te ti ulur me shikon

Shendrrohesh ne shkronja, qe i shqiptoj
Dhe ne mengjes, te cilin sdua ta pres

Ndoshta nuk je ti ajo qe e enderroj
Ndoshta nuk je ti ajo

Hap syte qe te verej me mire
Dhoma me ty
humbet diku ne mua
Më Shumë Këngë Nga Luiz Ejlli: