Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luiz Ejlli - Dedikim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Nuk ka fjale qe s'mundem ta them
Tek ti, e fsheh cdo sekret
Nje shikim dhe mendjen ma merr
Lart Mbi re-e
Ti je dielli im kur ka shi
Ti je strehe kur jashte ka stuhi
8-miliard njerez
Dhe prape je ti

Kiara shpirtin ty ta fala
Dhe me doli fjala
Ti e din je thesari im
Kiara shpirtin ty ta fala
Asnjehere su ndala
Zemra lind vetem lumturi

Buzeqesh dhe veten harroj
Kur te shoh une nis e lotoj
Po t'kerkoje boten
Do ta dhuroj
Era lun me floket e tu
Ashtu si lun ti me mu
Ta kam thene edhe athere
Edhe sot, prape te du

Kiara shpirtin ty ta fala
Dhe me doli fjala
Ti e din je thesari im
Kiara shpirtin ty ta fala
Asnjehere su ndala
Zemra lind vetem lumturi


Ky tekst u dërgua nga Orgisa.BLuiz Ejlli
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/07/2023
Muzika: Petro Xhori
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Xhulio Milloshi
Mix/Master: Xhumill
Guitar: Arjan Gjici
Video Produksioni: Synopsisads
Regjisor: Xhulian Shabani
Aktorët: Sefedin Shabani, Santin Deli & Alis AsllanajLuiz Ejlli - Dedikim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dedikim".
3. Video është e këngës "Dedikim", por nuk këndohet nga Luiz Ejlli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luiz Ejlli:


Komente 0