Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luiza Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Luiza Beqiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 27 Shtator 2018, Luiza Beqiri & Martin Beqiri publikojnë videoklipin "Vikendi". Kënga u punua nga Naim Krasniqi. Më datë 3 Shtator 2019, Luiza Beqiri & Martin Beqiri publikojnë videoklipin "Trimat E Persheshit". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Naim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhesuida

Era Saraçi

Shejla Sylejmani

Erika Ahmeti

Gresa Hoxha

Aulona Deshishku

Nea Hamza

Blorentina Morina

Lyra Basha

Fortesa Berisha

Tags: Luiza Beqiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet