Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Luiza Lui

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Luiza Lui është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 10 Nëntor 2017, Luiza Lui publikon videoklipin "Toleranca". Teksti u shkrua nga Ejup Shabani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardiana Dili

Alorja Senko

Ezo Menic

Shpresa Jetullahu

Vlora Ahmetaj

Sanije Behrami

Vanesa Nimanaj

Albina Bekteshi

Elida Daci-Gashi

Valmira Ramadani (Vali)

Tags: Luiza Lui, Luiza Shkembi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet