Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luka Hajdini - Per Nje Fjale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Vec per nje fjale ne u ndam
e neper nate ikem larg
ne hapat tane un nuk qaj me
jo sme pane........

sonte jo, ste kam pare
se kuptoj se kush ka faj
ndaj kjo nate me ngjan e ftohte e gjate
vetem jam, jo ste kam
se ti je larg te te puth ngadale
heshtur e pafjale
.....................
mesnate e vone po kalon
e vetme jo smund te fle
se dimri yt hyn ne dhome
shi debore, sa ftohte qe kam sa ftohte eja e me ngroh

e dita zgjuar me gjen


Ky tekst u dërgua nga AlbinaLuka Hajdini
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Luka Hajdini - Per Nje Fjale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Nje Fjale".
3. Video është e këngës "Per Nje Fjale", por nuk këndohet nga Luka Hajdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luka Hajdini:


Komente 0