Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lule Mustafa - Sikur Flutur Shkon Tuj Kcy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Flutur Shkon Tuj Kcy".
3. Video është e këngës "Sikur Flutur Shkon Tuj Kcy", por nuk këndohet nga Lule Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lule Mustafa - Sikur Flutur Shkon Tuj Kcy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sikur Flutur Shkon Tuj Kcy" kënduar nga Lule Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Donika Ndreca & Arben Dema. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ne nje dasem ty te pashe
Isharet me sy ta dhashe x2

Tak ngadal te jam afru
Me ty deshta me vallezu x2

Ref...x2
Sikur flutur shkon tuj kcy
Shpeshe po ma lun njonin sy
Me ty luftes ja kam nise
Nuk dorezohem pa bitis

Hapi krahet me shami
Sikur shqipja ne liri x2

Me gaz belin ta tregoj
Zemren tande peshe ta çoj x2

Ref...x2
Sikur flutur shkon tuj kcy
Shpeshe po ma lun njonin sy
Me ty luftes ja kam nise
Nuk dorezohem pa bitis

...

Ref...x2
Sikur flutur shkon tuj kcy
Shpeshe po ma lun njonin sy
Me ty luftes ja kam nise
Nuk dorezohem pa bitisMë Shumë Këngë Nga Lule Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë