A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Lule Mustafa - Thashethemet Pa U Ndal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/11/2012

2012-11-09T11:42:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thashethemet Pa U Ndal" kënduar nga Lule Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lule Mustafa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...