Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lule Mustafa - Mir Se Erdhe Vuajtje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mir Se Erdhe Vuajtje".
3. Video është e këngës "Mir Se Erdhe Vuajtje", por nuk këndohet nga Lule Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lule Mustafa - Mir Se Erdhe Vuajtje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  22

Komente

3 🔥

16/05/2014

2014-05-16T18:27:23+00:00Mir se erdhe vuajtje
dot jetojsh me mua
se ne jet kurr sdo ta kem
ate ce e dua
se ne jet kurr sdo ta kem
ate ce e dua

kur nje dashuri
esht e ndaluar
jeta behet ferr
e shoqeron loti
ky esht fat
ce sot po ndodh me mua¨
dhimbjen time
kujt mos ja dhasht zoti

ky esht fat
ce sot po ndodh me mua¨
dhimbjen time
kujt mos ja dhasht zoti

REF
Mir se erdhe vuajtje
dot jetojsh me mua
se ne jet kurr sdo ta kem
ate ce e dua
se ne jet kurr sdo ta kem
ate ce e dua

II
une e di shum mire
cesht e verteta
te jetoj me ty
nuk esht e mundur
nuk e di pse kshtu me solli jeta
ce te vuaj
e kurr mos te jem e lumtur

nuk e di pse kshtu me solli jeta
ce te vuaj
e kurr mos te jem e lumtur

REF
Mir se erdhe vuajtje
dot jetojsh me mua
se ne jet kurr sdo ta kem
ate ce e dua
se ne jet kurr sdo ta kem
ate ce e dua


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Lule Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet