Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lule Mustafa & Blero - Moter E Vlla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Se kam dit se vjen kjo dit me kujtu qysh jena rrit dhe të huj dikur te kam lan per mu ska pas dit mat ran saher lotet mi ke fshi saher buken ma ke kthy saher bashk me mu ke kajt saher dhimbjet mi ke mbajt malli zemer me ka vra si dikur prap du me te pa dashni tjeter bot nuk ka sa ka motra per vlla dashni tjeter ne bot nuk ka sa ka motra per vëlla per nje lot ne syt e tu vlla botes flak i jep le ta di qdo njeri i gjall te kam moter per hastret saher lotet mi ke fshi saher buken ma ke kthy saher bashk me mu ke kajt saher dhimbjet mi ke mbajt malli zemer me ka vra si dikur prap du me te pa dashni tjeter bot nuk ka sa ka motra per vlla dashni tjeter bot nuk ka sa ka motra per vlla


Ky tekst u dërgua nga QendresaLule Mustafa & Blero
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/06/2022
Muzika: Chipsi
Teksti: Chipsi
Video Produksioni: XL Films
Arazhman: Marko & Edon
Mix: Alandy
Producent Executive: Blero Muharremi
Hair & Makeup: Ardita Dida
Dress: Tiara Fashion
Cameraman: Soner Turtulla & Senad Hallaqi
Editor: Sener SahkoLule Mustafa & Blero - Moter E Vlla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moter E Vlla".
3. Video është e këngës "Moter E Vlla", por nuk këndohet nga Lule Mustafa & Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lule Mustafa:


Komente 0